Jak działają usługi Assistance w firmie PZU?

Każda firma ubezpieczeniowa oferuje rozwiązania pozwalające poczuć się bezpiecznie podczas podróży. Szczególnym rodzajem są ubezpieczenia Assistance, które gwarantują pomoc drogową w przypadku awarii samochodu. PZU (więcej na temat towarzystwa: https://superpolisa.pl/partner/powszechny-zaklad-ubezpieczen/) oferuje szeroki zakres usług przeznaczonych dla właścicieli samochodów osobowych, motocykli i pojazdów ciężarowych.

Podstawowa ochrona

Firma PZU udostępnia usługi Assistance po zawarciu umowy ubezpieczenia o nazwie PZU Pomoc w Drodze. Klienci mają do wyboru kilka wariantów, w zależności od indywidualnych potrzeb, rodzaju pojazdu i zasobności portfela. Podstawowy wariant obejmuje najważniejsze usługi, takie jak doraźna pomoc w uruchomieniu pojazdu lub holowanie do warsztatu naprawczego na maksymalną odległość 150 kilometrów.

W szczególnie trudnej sytuacji firma zapewnia pokrycie kosztów parkingu na okres 3 dni. Co ciekawe, usługa ta działa nie tylko w sytuacji, gdy nie jest możliwy wcześniejszy transport auta, lecz także podczas zamknięcia serwisu, na przykład, w weekend. Jeżeli konieczna jest konsultacja z lekarzem, PZU pokrywa koszty kontaktu z internistą, pediatrą lub naszym lekarzem rodzinnym. Dzięki temu nawet podstawowy wariant ubezpieczenia może chronić zarówno kierowcę, jak i jego najbliższych.

Pakiet rozszerzony

Ubezpieczenie może być rozszerzone o dodatkowe usługi. Wśród nich należy wymienić możliwość uzyskania samochodu zastępczego, dostarczenie paliwa i wymianę uszkodzonego koła lub opony. Możliwa jest czasowa opieka nad dziećmi, a także transport do szpitala. Jest to skuteczna pomoc dla wszystkich osób, które obawiają się o swoje bezpieczeństwo podczas podróży, zwłaszcza na większe odległości. Z usług PZU można korzystać zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Europy, a także w Tunezji, Izraelu i Maroku. Należy zaznaczyć, że oddzielny rodzaj ubezpieczenia pozwala na uzyskanie pomocy firmy w Rosji i Mołdawii.

Usługi dodatkowe

PZU oferuje też bardziej wyspecjalizowane usługi, w większości w formie kolejnych rozszerzeń pakietu ubezpieczeniowego. Może to dotyczyć holowania auta nawet bez limitu kilometrów, a także pomocy w przypadku unieruchomienia samochodu w odległości do 20 kilometrów od miejsca zamieszkania. Firma zapewnia pomoc w przypadku braku paliwa, problemów z uruchomieniem samochodu, a także konieczności wymiany żarówek. Osobne warianty usług są skierowane do osób prowadzących działalność gospodarczą i na co dzień prowadzą transport towarów lub przewóz osób. O szczegóły ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze należy pytać konsultantów firmy, telefonicznie lub online.

 

 

 

PZU

Szybka likwidacja szkód komunikacyjnych w firmie PZU

Ubezpieczenie OC ma chronić kierowcę przed szkodami wyrządzonymi podczas jazdy samochodem. Kolizja nie musi wiązać się ze skomplikowanym uszkodzeniem pojazdu, jednak zawsze ważna jest szybkość przywrócenia auta do sprawności. Właściciele aut obawiają się, że zgłoszenie szkody i naprawa będą trwać długo, przez co będą pozbawieni wygodnego środka lokomocji lub niezbędnego narzędzia pracy. Naprzeciw takim oczekiwaniom […]

>>>
PZU

Majątkowe ubezpieczenia osób prywatnych w PZU

PZU, czyli Powszechny Zakład Ubezpieczeń swój początek działalności datuje już na lata dwudzieste XX wieku. Jako największa grupa finansowa przedstawia naprawdę szeroką ofertę możliwości ochrony, od ubezpieczeń typowo komunikacyjnych po fundusze inwestycyjne. Swój zakres usług kieruje do osób prywatnych, jak i firm i ich pracowników. Ubezpieczenia komunikacyjne w PZU W ramach ubezpieczeń majątkowych wyróżniamy ubezpieczenia […]

>>>